


| Number of colours | 10 |
| Material | Vanilla Sponge, Icing, Edible Ink |
| Print area | 40mm Diameter |
| Print position | Top |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Full colour digital |
| Pack quantity | 120 |
| Dimensions | 50 x 50mm |
| Sugar Free | No |
| Min order quantity | 50 |
| Quickest lead time (days) | 7 |
| Starting price | £1.56 |
| Number of colours | 10 |
| Material | Vanilla Sponge, Icing, Edible Ink |
| Print area | 40mm Diameter |
| Print position | Top |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Full colour digital |
| Pack quantity | 120 |
| Dimensions | 50 x 50mm |
| Sugar Free | No |
| Min order quantity | 50 |
| Quickest lead time (days) | 7 |
| Starting price | £1.56 |
