| Number of colours | 6 |
| Material | FSC certified paper, PU Plastic |
| Dimensions | 148 x 12 x 210mm |
| Print area | 138 x 209mm |
| Print position | Front |
| Print method | Full Colour |
| Pack quantity | 50 |
| Eco | Yes |
| Full colour print available | Yes |
| Min order quantity | 100 |
| Starting price | £1.45 |
| Quickest lead time (days) | 4 |
| Product weight | 260g |
| Number of colours | 6 |
| Material | FSC certified paper, PU Plastic |
| Dimensions | 148 x 12 x 210mm |
| Print area | 138 x 209mm |
| Print position | Front |
| Print method | Full Colour |
| Pack quantity | 50 |
| Eco | Yes |
| Full colour print available | Yes |
| Min order quantity | 100 |
| Starting price | £1.45 |
| Quickest lead time (days) | 4 |
| Product weight | 260g |
