

| Number of colours | 3 |
| Material | Vanilla Sponge, Icing, Edible Ink |
| Print area | 40mm Diameter |
| Print position | Top |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Full colour digital |
| Pack quantity | 120 |
| Dimensions | 50 x 50mm (cake) 45 x 170 x 250mm (box) |
| Sugar Free | No |
| Min order quantity | 5 |
| Quickest lead time (days) | 7 |
| Starting price | £12.86 |
| Number of colours | 3 |
| Material | Vanilla Sponge, Icing, Edible Ink |
| Print area | 40mm Diameter |
| Print position | Top |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Full colour digital |
| Pack quantity | 120 |
| Dimensions | 50 x 50mm (cake) 45 x 170 x 250mm (box) |
| Sugar Free | No |
| Min order quantity | 5 |
| Quickest lead time (days) | 7 |
| Starting price | £12.86 |
