| Number of colours | 1 |
| Material | Recycled ABS Plastic |
| Print area | 100 x 55mm |
| Print position | Front |
| Full colour print available | No |
| Print method | Pad Print |
| Dimensions | 105 x 68 x 19mm |
| Colours | 4 |
| Battery capacity | 10,000mAh |
| Accessories | Includes 30cm USB-C to USB-C charging cable |
| Min order quantity | 25 |
| Pack quantity | 50 |
| Quickest lead time (days) | 5 |
| Starting price | £11.73 |
| Number of colours | 1 |
| Material | Recycled ABS Plastic |
| Print area | 100 x 55mm |
| Print position | Front |
| Full colour print available | No |
| Print method | Pad Print |
| Dimensions | 105 x 68 x 19mm |
| Colours | 4 |
| Battery capacity | 10,000mAh |
| Accessories | Includes 30cm USB-C to USB-C charging cable |
| Min order quantity | 25 |
| Pack quantity | 50 |
| Quickest lead time (days) | 5 |
| Starting price | £11.73 |
