| Number of colours | 1 |
| Material | Recycled ABS Plastic |
| Print area | 55mm Diameter |
| Print position | Front |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Pad Print |
| Dimensions | 10 x 65mm diameter |
| Min order quantity | 25 |
| Pack quantity | 100 |
| Quickest lead time (days) | 5 |
| Starting price | £6.96 |
| Number of colours | 1 |
| Material | Recycled ABS Plastic |
| Print area | 55mm Diameter |
| Print position | Front |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Pad Print |
| Dimensions | 10 x 65mm diameter |
| Min order quantity | 25 |
| Pack quantity | 100 |
| Quickest lead time (days) | 5 |
| Starting price | £6.96 |
