

| Number of colours | 6 |
| Material | Stainless Steel, Plastic |
| Dimensions | 176mm |
| Print area | 110 x 23mm |
| Print position | Wrap |
| Print method | Screenround |
| Pack quantity | 24 |
| Full colour print available | No |
| Min order quantity | 50 |
| Starting price | £3.12 |
| Quickest lead time (days) | 4 |
| Product weight | 164g |
| Number of colours | 6 |
| Material | Stainless Steel, Plastic |
| Dimensions | 176mm |
| Print area | 110 x 23mm |
| Print position | Wrap |
| Print method | Screenround |
| Pack quantity | 24 |
| Full colour print available | No |
| Min order quantity | 50 |
| Starting price | £3.12 |
| Quickest lead time (days) | 4 |
| Product weight | 164g |
