


| Number of colours | 3 |
| Material | Shortbread, Icing, Edible Ink, Cardboard |
| Print area | 80 x 80mm |
| Print position | Biscuit |
| Eco | Yes |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Full colour digital |
| Pack quantity | 100 |
| Dimensions | 140 x 100 x 20mm |
| Colours | 1 |
| Sugar Free | No |
| Min order quantity | 10 |
| Quickest lead time (days) | 7 |
| Starting price | £6.28 |
| Number of colours | 3 |
| Material | Shortbread, Icing, Edible Ink, Cardboard |
| Print area | 80 x 80mm |
| Print position | Biscuit |
| Eco | Yes |
| Full colour print available | Yes |
| Print method | Full colour digital |
| Pack quantity | 100 |
| Dimensions | 140 x 100 x 20mm |
| Colours | 1 |
| Sugar Free | No |
| Min order quantity | 10 |
| Quickest lead time (days) | 7 |
| Starting price | £6.28 |
