| Number of colours | 1 |
| Material | ABS Plastic |
| Print area | 30 x 30mm |
| Print position | Front |
| Full colour print available | No |
| Print method | Pad printed |
| Pack quantity | 250 |
| Dimensions | 90 x 80 x 13mm |
| Min order quantity | 25 |
| Quickest lead time (days) | 5 |
| Starting price | £0.68 |
| Number of colours | 1 |
| Material | ABS Plastic |
| Print area | 30 x 30mm |
| Print position | Front |
| Full colour print available | No |
| Print method | Pad printed |
| Pack quantity | 250 |
| Dimensions | 90 x 80 x 13mm |
| Min order quantity | 25 |
| Quickest lead time (days) | 5 |
| Starting price | £0.68 |
